| anananana a întrebat:

ma joc de cateva zile Life Quest si am ajuns la un nivel... pe care nu il pot trece. :-s nu stiu cum sa removez bucataria sad ma ajuta careva? FUNDA [scuze categoria]

Răspuns Câştigător
| Deka_7325 a răspuns:

Si eu am jucat Life Quest si am castigat de 4 ori pana acum. Pentru renovat trebuie sa iti cumperi o casa noua numai a ta care o gasesti prin coltul dreapta sus si costa destul de mult. Dupa ce o cumperi si intri in ea iti apar mai multe aplicatii pentru acea casa gen: relax / eat / printre care si una pentru renovare. Te duci in bucatarie si incepi sa o renovezi (ai grija sa iti iei o slujba buna pentru a castiga repede banii necesari. cred ca consta 5 000 din cate imi amintesc doar casa si renovarea te ajunge cam pana la 1 000).