| Cammy_6409 a întrebat:

Ma numesc Camelia si am 15 ani! Am intrat pe acest site in speranta ca ma veti putea ajuta! Totul a inceput acum 2 luni cand tatal meu venea aproape in fiecare noapte si imi soptea lucruri obscene in timp ce se satisfacea! Acest lucru m-a oripilat si m-a infricosat, dar parte cea mai dureroasa este ca nici mamei nu ii pot spune.Intr-o noapte cand, de frica, m-am dus sa dorm cu fratiorul meu, am gasit-o pe mama la el in camera facand acelasi lucru ca tatal meu! Am incercat sa vb cu prietenele mele. dar imi este rusine de ceea ce traiesc, dar si teama ca lucrurile pot devenii mai serioase!
Nu stiu cu ce am gresit sa am asa parinti, dar va rog sa imi spune-ti ce sa fac, pentru ca sunt disperata! Va multumesc!

19 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Deci el se masturba și simultan îți spunea ție lucruri obscene. Și mă-ta se masturba în prezența fratelui tău? /// Sau tatăl tău făcea sex cu tine și deci nu se auto satisfăcea, iar mă-ta cu fratele tău? //Dacă treburile se opresc numai la masturbare este chiar distractiv. Ai putea să le sugerezi să facă și sex împreună, nu doar să se masturbeze. Dacă sunt atât de proști și recurg la masturbare spre a nu mai avea și alți copii, le pot da diverse soluții interesante:. (1) Sex oral reciproc. Se numește și 69. (2) Act sexual întrerupt înainte de ejacularea bărbatului, continuat cu 69. (3) Act sexual întrerupt, continuat cu sex oral din partea ei și el simultan o bagă în orgasm pe cucoană, cu degetele acționând în vagin și în zona clitorisului. /// Oricum nu ai ce căuta la poliție că dacă ăștia 2 ajung la închisoare, pentru că se masturbează în fața unor minori, voi pierdeți bani și nu este pragmatic.

| MMihai a răspuns:

Dacă el se satisface sexual făcând sex oral cu fiică-sa este altă treabă și este de gândit ceva mai serios, pe tema asta.// Dacă el se satisface sexual făcând sex vaginal cu fiică-sa, existând posibilitatea să faci un copil cu tatăl tău natural, rudă de grad 2, este de mers la poliție, la protecția copilului și peste tot, dar nu prea cred, așa ceva, nu este cumva imaginația ta bolnavă, să te dai crocodil?!? Că mă-ta face sex, cu fi-su nu mă miră, că tâmpenia femeilor, este nelimitată!

| Narcis2007 a răspuns:

Cum tiau spus si ceilalti politie(inregistrare)/psiholog

| Zuzu6235 a răspuns:

As dori sa am un raspuns pentru intreb ta, insa nu stiu ce sa zic. intr-adevar faza cu politia nu e prea de incredere. ai 15 ani si inca esti sub grija parintilor tai. baza era mama ta, dar daca si ea face asemenea kestii.consultare cu un psiholog, el poate gasi cea mai buna solutie. chestiile astea lasa sechele in timp si se agraveaza. intr-un viitor ti se va parea ceva normal daca nu iei masuri. iti tin pumnii.curaj.primul pas e mai greu.

| ynna93 a răspuns:

Hm`.ce spui e foarte gravstraight face. sincer la chestia asta nu am un raspuns.esti la scoala da? deci sigur aveti acolo un psiholog.deci el nu va spune mai departe pentru ca e totu` doar intre voi. discuta si vezi cu ce te poate ajuta.noi nu cred ca te putem ajuta prea mult.multa bafta.si nu`ti fie rusine mergi doar si discuta.

| lo a răspuns:

Vorbeste cu o ruda apropiata.Sau suna la protectia minorilor, expica-le situatia ta.
http://www.protectiacopilului6.ro/
http://www.legestart.ro/......2NTIx).htm
Punete in contact cu cineva urgent pana nu patesti ceva tu sau fratiorul tau.

| pinkystyleツ a răspuns:

Dami.id tau happy

| Ivallll a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu mama ta sau cum au zis ceilalti sa mergi la politie... pentru ca doamne fereste sa nu se intample altcevastraight faceiti urez bafta:*Fii tare!happy

| Puppetzz a răspuns:

Buna Camelia,
ma intristeaza faptul ca inca mai exista oameni ca parintii tai.Prin acest lucru ei arata ca nu prea ai toate tiglele pe casa si probabil sa nu poti purta o discutie cu ei in legatura cu cele intamplate.
Iti recomand sa te "trezesti" in timp ce isi desfasoara activitatea pe langa tine si sa tipi cat te tin plamanii... poate o sa ii treaca. Daca tot continua contacteaza politia pentru ca nu e de glumit.
Nu prea vad cu ce te pot ajuta prietenele tale. Oricat de apropiate iti sunt vestea o sa se raspandeasca usor si nu o sa fie placut... este foarte greu dar trebuie sa treci peste asta. Priveste sus si mergi impreuna cu fratiorul tau inainte pentru ca nu o sa mai dureze mult.

Iti urez succes si toate cele bune!
Pa-Pa.

| Rurouni a răspuns:

Buna Camelia! Sa-ti spun concret ce sa faci pentru a-ti fi mai usor nu pot, pentru ca nu pot decat sa imi imaginez cum te simti tu. Dar iti pot da urmatorul sfat : Presupun ca esti la liceu. Fiecare liceu ar trebui sa aiba un cabinet de consiliere. Mergi si discuta cu un psiholog, el va sti cel mai bine sa te indrume. Si sub nicio forma sa nu-ti fie rusine sa ceri ajutor de la un psiholog. El e acolo strict pentru a te ajuta.
Te pup:* fii tare!

| Dreamer a răspuns:

Vorbeste cu niste rude de incredere, adica sa fie sanatosi la cap, nu bolnavi...(pentru ca, iarta-ma, dar parintii tai chiar sunt!), spune-le absolut tot si sa mearga la politie sau macar la un control mintal, amandoi! Cand am citit despre ceea ce se intampla cu tatal tau am zis ca asa ceva se mai intampla, dar sa faca si mama ta la fel...deja casa in care traiesti tu este un film de groaza pentru ca sunteti doi copii abuzati de proprii vostri parinti si sper doar sa nu va marcheze pe viitor aceste lucruri.
Ai grija de tine si de fratiorul tau si tine cont de sfaturile noastre! Nu-ti fie frica, fi puternica!

| Abramburika a răspuns:

Politie! singura varianta, hotaraste-te pana nu e trz.ai grija de tine

| FreddieMercury a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu unul dintre bunici, pentru inceput.

| Moiseicip a răspuns:

Parerea mea e sa prinzi tupeu si sa lasi frica de o parte si sa incepi sa-i spui cuiva care te intelege: o ruda, un prieten apropiat. inteleg ca tie frica dar stand asa chiar nai sa rezolvi nimica.

| Just4FunIE a răspuns:

Eu spun sa-ti iei inima in dinti si sa mergi la politie...il poti filma fara sa stie sau inregistra si pe baza acestor "dovezi" mergi fuguta la politie.Cu lucruri dinsatea nu e de joaca.Incearca sa previi ce este mai rau. Daca vrei sa vb mai multe pe acest subiect si sa te indrum spre bine imi poti lasa un mesaj privat cu un id ceva si eu te voi cauta.te pupacesc

| Sindrom a răspuns:

Icearca sa vorbesti cu el si spune-i ca daca nu se potoleste te duci la politie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cammy,intr-adevar este o problema extrema.acei oameni carora le spui parinti, daca fac asa ceva, sint psihopati.Este o boala nevindecabila. Daca ai bunici si ai incredere in ei, fa un efort psihic si cere ajutor. Explicale prin ce treci.Este, cred, singura sansa sa ramii in familie.In situatia extrema, ca nici ei nu te inteleg, solicita ajutorul autoritatilor din localitatea de unde esti.Te rog sa nu lasi aceste fapte sa continuie pentru a nu suferi si mai tare. Dumnezeu sa te apere si sa te intareasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei fiti seriosi, ce sa mearga la politie? are 15 ani...nu va ganditi ce absurd suna? esti de varsta mea

daca as fi in locul tau.as face urmatoarele
inregistreaza-l si arata-i mamei tale, ea e singura care te poate ajuta.dar totusi daca zici ca din pacate si mama ta e asa.nu stiu ce sa zic...dar tu ar trebui sa-i spui.stii adica mna oamenii mari cand sunt singuri vorbesc tot felul de lucruri.
dar nu cred ca oamenii mari ar trebui sa vorbeasca cu copii lor astfel de lucruri. daca nu rezolvi nimic nici asa.

du-te la politie pana nu se agraveaza situatia.cine stie.nu-ti doresc dar multe cazuri de genul s-au sfarsit cu viol, sinucidere, crima.

| nikitaaramona a răspuns:

Asta e oana zastran aka diva4fans.mincinoaso, pe cate site-uri mai pui mesaje sa atragi atentia.iti bati joc de oameni.vaco!