| Kimmy918273 a întrebat:

Ma numesc Oana si am o problema. Deci eram impreuna cu un baiat. Un prost mi-a zis o prostie despre el si eu l-am crezut ca proasta. Acum nu mai stiu ce sa fac ca sa ne impacam. Va rog ajutati-ma il iubesc foarte mult si nu vreau sa-l pierd. puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Daca ai facut o greseala repar-o. Mergi la el si explica-i tot, ca un prost ti-a spus numai minciuni despre el iar tu nu ai avut altceva de facut decat sa il crezi. Cere-i scuze iar el sigur te va ierta daca te iubeste. Succeshappy

| MasterOfDisaster a răspuns:

Daca si el te iubeste ar trebui sa iti accepte pana la urma scuzele.
A fost greseala ta ca nu l-ai intrebat mai intai, ma gandesc ca nu i-ai dat ocazia sa se explice.
Cere-ti scuze, insista, spune-i ca tii mult la el, promite-i ca de acum vei avea incredere in el.
Acum se simte ranit, si are nevoie de putin timp sa se calmeze. Dar pana la urma sper sa se rezolve!
Pe viitor trebuie sa ii dai sansa sa se explice, inainte sa aduci acuzatii.

O zi buna!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E un mare fraier daca te iarta

| Ycu a răspuns:

Mare greseala ca te iei dupa gura lumii, intotdeauna ei vor incerca sa desbine tot ce este impreuna, si niciodata nu vor fi toti multumiti de alegerile tale. Spune-i ca nu stiai ca gura lumii este atat de rea si ca poate mintii in asemenea hal, si ca tu chiar tii la el, si nu vrei sa il pierzi, iti sugerez sa ii spui toate aceste chestii face2face si sa se vada ca iti pare rau, oricum vei avea ceva de alergat sa ii recapeti increderea, daca te iubeste te va ierta, daca nu inseamna ca nu te-a iubit, cheers.

| lolylolypops a răspuns:

Pai il iubesti sau nu? E prost sau nu? Nu prea inteleg...

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Prin ce ai facut tu, i-ai demonstrat, ca nu ai incredere in el si acesta este un lucru foarte dureros intr-o relatie, trebuia sa il intrebi depre prostia respectiva pe ocolite, daca tot vroiai sa stii adevarul! Acum trebuie sa ii demonstrezi ca ai incredere in el! Bafta!

| SyndicateX a răspuns:

Simplu spune-i ca ai gresit si daca te intelege bine daca nu asta e.

| crack123 a răspuns:

Astfel de comportament are o tenta repetitiva, astfel baiatul a luat decizia intaleapta de a renunta la astfel de situatii pe viitor...