| as1reetgerfdqa2 a întrebat:

Aseara eram nervos si dintr-o prostie m-am certat cu prietena mea, si acum imi pare rau pentru ce am facut. O iubesc enorm de mult si nu stiu ce m-as face fara ea crying(. I-am cerut scuze dar tot nu m-a iertat. Ajutati-ma pls o iubesc foarte foarte mult si nu vreau sa o pierd! crying

Răspuns Câştigător
| evileyes a răspuns:

Din moment ce ai avut o iesire nervoase problema este ca ei ii va fi frica sa nu se repete, ai incercat sa iti ceri scuze personal ( eventual si cu 1 floare) sau ai facut asta prin sms/facebook?

| as1reetgerfdqa2 explică (pentru evileyes):

Pai personal. Dar nu am incercat cu floarea.o sa incerc.

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Un trandafir rosu, ii spui in cuvinte frumoase ce simti pentru ea, cat de rau iti pare ca nu ai gandit ce ai facut si ii promiti ca nu se va mai repeta.

| Dariusuu a răspuns:

Lasă timpul să treacă, depinde cât de adâncă-i rana. Nu mai pune sare pe rană și tu. E frumos să îți ceri scuze dar e inutil.

Așteaptă să te ierte ( dacă chiar meriți )

| KamaSutra a răspuns:

Depinde cat de rau v-ati certatTrebuie sa-i explici motivul pentru care erai nervos si sa-i dai putin timp de gandire. Fetei ii este frica ca vei avea o astfel de iesire din nouData viitoare ai grija ce faci cand esti nervos

| singuraticul90 a răspuns:

Du-te la ea cu o floare, si ia-o in brate inainte sa inceapa sa zica vreo ceva

| raluca2711 a răspuns:

Da-i timp, arata-i ca iti pare foarte rau de iesirea pe care ai avut-o si nu o presa prea mult, daca te iubeste, in cele din urma te va ierta.