| sonjacassandra a întrebat:

"Bună TPU. Mă numesc Sonja Cassandra, am 17 ani, şi sunt din Bucureşti. De aproape 2 ani sunt într-o relaţie cu iubitul meu. Pot spune că ne înţelegem super ok, dar ca în oricare cuplu, mai sunt certuri. Ieri pe la ora 18 am primit un telefon anonim, iar când am răspuns, s-a auzit o voce de femeie, şi una de bărbat. Din urletele pe care le auzeam, eu am dedus că cei 2 făceau sex. L-am sunat pe iubitul meu, dar el nu mi-a răspuns la telefon. După aproximativ 30 de minute m-a sunat, şi mi-a zis că dormea. I-am povestit de acel apel anonim, şi mi-a zis că sunt nebună, şi că el nu a făcut nimic, pentru că dormea. Am încredere în el, dar mi se pare dubios. Ce să deduc din asta? Ce pārere aveţi? Credeţi că mă înşeală?"

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ar fi culmea sa te insele si sa se dea singur de gol. daca suna, suna cu numarul lui, sa zicem ca nu si-a blocat tastele. dar asa? paranoia? 2 aveau chef de distractie iar unul din telefoanele lor te-a ales pe tine. gandeste-te intai nu te precipita asa

| pietrean a răspuns:

Daca te gandesti, ca ar fi putut "apela" din greseala numarul tau de telefon, se poate spune si asa ceva, ca te-ar fi inselat.Banuiala,nu o sa-ti dispara!
Dar, din comportamentul lui viitor, poti sa deduci unele lucruri.Altfel nu ai, nici cum sa-l crezi pe cuvant,nici sa nu-i dai dreptate. Daca ai incredere in el,nu mai poti spune ca "pare dubios".
Totul este sa deschizi mari ochii de acum in colo. Urata treaba,sa stai mereu la panda,sa fii mereu suspicioasa!
La prima greseala, care nu-ti convine, renunta la el, ca asa o sa-ti distrugi tineretea langa el, tot fiind banuitoare.Mai bine sa gresesti tu, renuntand la el, decat sa fii trasa in piept, de cel pe care il iubesti.
Noi chiar nu putem sa ne dam seama daca te inseala, doar din ceea ce povestesti!

Răspuns utilizator avertizat
| AndyLavy a răspuns:

Poate cineva a vrut sa isi bata joc de tine.la 17 ani cat ai spus ca ai...esti prea naiva.deshide ochii mari, si da.ti singura seama daca te inseala sau nu.nu avem noi de unde sa stim ce face el...

| iCappy a răspuns:

Am ras juma de ora=]]]]]]
Cum sa crezi ca te inseala pentru asa cevalaughing))
Doamne ma fato! stai calma ca nu te insealalaughing

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Eu zic sa il crezi pe cuvant, chiar poate fii o coincidenta, nu are rost sa iti strici relatie pentru ceva care poate nici nu a existat. Insa, daca intr-adevar este cum spui tu, ca te minte si insala, iti vei da seama pe parcurs, deoarece minciuna are picioare scurte, si fara sa vrea se va da singur de gol.