| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi plac povestile voastre de dragoste adica prima voastra iubire si cum ati intalni-o (ale lumii de obicei) cea mai frumoasa poveste priveste fundita :* happy

Răspuns Câştigător
| Licurikiii a răspuns:

Eu cred ca toat povestile de dragoste sunt frumoasa.big grin

1 răspuns:
| denysa10angy11 a răspuns:

Pai. love struck. eram afara si era vara am cazut cu rolele iar el fara sa il cunosc a venit la mine si m-a ajutat sa ma ridic ( aveam un ceas la mana si mi.a cazut jos, si era de aur :-s"si m.a facut prostanaca angry in gandu meu " ce tupeu are astaa " ) l-a luat si nu a zis nimic apoi a facut rost de id meu nu stiu de unde thinking HABAR NU AM love struck. si m-a intrebat CE FACI PROSTANACO? eu m.am gandit imediat la el dar in acelasi timp nici nu credeam pentru ca nu avea de unde sa ia id meu. si i-am zis CNE ESTY? si el UN BAIAT eu: HMM thinking NE CUNOASTEM? el: ne.am vzut azi ai ochii negri eu : :X:X:X:X:: :O:O: de unde sti? el : pai : ca sa fiu sigur ca sunt negri maine ne intalnim in acelasi loc si vreau sa iti dau ceasul, eram :O:O surprinsa pentru ca nu stiam ca imi pierdusem ceasul si imi era cam teama pentru ca nu il cunoasteam dar trebuia sa ma duc ca sa imi recuperez ceasul :-s.love struck ne.am intalnit si a zis ca nu imi da ceasul daca nu merg cu el la un suc. big grinbig grin si asa a incepu totul :Xlove struck:X: (avem 2 ani d cand suntem impreuna ) :X sper ca ty.a placut "" ceasul ala ne-a facut sa ramanem impreuna ""