| lorenyta13 a întrebat:

Buna TPU ma poate ajuat si pemmn cineva la ceasta intrebare.Sunt confuza deci chiar nust ce sa mai fac. Mie imi place de 2 baieti ei se numesc Andrey. si Andy fie mie imi place cel mai mult de andrey si as vrea sa stau cu el dar nu cred ca as avea sanse la el adica na multi spun ca ba da am sanse dar eu nust nu l-am intrebat daca ar vrea sa staie cu mine nu mai ca steie ca imi place de el i-am zis azi si mi-o zis nu stiam ca iti place de mine si eu nust ce sa zic as vrea sa stau cu el dar nust cum sa-i zic eu ma inteleg cu el fooarte bune dar ca cei mai buni prieteni chiar nust cv un raspuns un sfat ce sa ii zic si cu celalalt andy stau cu el vb dar mai mult tin la andrey si as vrea sa stau cu el un sfat va rog

Răspuns Câştigător
| florinbutzy a răspuns:

Sfatul meu... spune-le adevarul, si o sa inteleagahappy

5 răspunsuri:
| BGI a răspuns:

Hai sa iti dau un sfat serios: Daca iubesti un baiat, si se intampla sa te indragostesti de al doilea, alege pe al doilea, deoarece daca l-ai fi iubit cu adevarat pe primul, nu te indragosteai de al doilea. Punct.

| bubuu13 a răspuns:

Daca el stie acum ca tu il placi, intreaba-l daca el te place pe tine ca iubita.winking.Daca n-ai sanse incerca cu celalalt.poate e mai de treaba si nu ti-ai dat tu seama.Din moment ce Andrei stie ca tu il placi, daca te-ar place si el pe tine ar fi reactionat happy. daca ti sus si tare, ca vrei sa fi cu Andrei intreaba-l daca el te place si daca isi doreste o relatie.iar daca nu merge.vb cu Andy. poate el chiar isi dorestebig grin

| lorenyta13 explică (pentru bubuu13):

Dap nust ce sa zic

| ChrissBăă a răspuns:

Idem bubuu13, app invata sa scrii;-).

| bubuu13 a răspuns (pentru ChrissBăă):

Doar daca ma inveti tu draga meawinking