| aNNd1 a întrebat:

ma numesc Alex si prieteni mei imi spun Andy are ceva adica numele Andy nu vine de la andrey? sau poate veni si de la Alex? sid aca ma cheama alex mi se poate spune andy?

3 răspunsuri:
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Este adevarat Andy vine de la Adrian sau Andrei dar daca prietenii tai te-au " poreclit " asa eu cred ca nu e nici un fel de problema

| BlackEyedGirl a răspuns:

Daca prietenii tai vor sa iti spuna Andy nu e nici o problema, ar trebui sa te bucuri ca ti-au gasit o porecla :3

| Didishorr a răspuns:

Da, Andy vine de la Andrei. Dar nu conteaza de unde vine, important e ca ti-au gasit o porecla. Pa.