| Mustangfurio a întrebat:

Ma poate ajuta cineva, imi place de o fata de varsta mea si vreau sa-i spun dar de fiecare data cand vreau sa ii spun ma emotionez si nu mai pot sa-i spun. Va rog ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Brain_1291 a răspuns:

Mie mi se pare penibil sa-i spui "imi place de tine" sau "vrei sa fim impreuna?". E ca si cum ea e fortzata pe urma sa ia o decizie. Lasa lucrurile sa decurga de la sine. Daca iti place de ea poti sa petreci mai mult timp cu ea. In timp va observa si singura ca iti place de ea (se pricep fetele, stai linistit. probabil deja stie). Nu incerca sa grabesti lucrurile sau sa le fortezi. bucura-te de momentele impreuna cu ea si pote cine stie, mergeti mai departe.

1 răspuns:
| seby005 a răspuns:

Bea vreo 6 beri si o sa fie ok. efect garantat