| anonim_4396 a întrebat:

Hei. De vreo luna imi place de un baiat. E de aceeasi varsta cu mine, doar ca suntem in clase diferite. De fiecare data cand ne intalnim pe hol, ma emotionez. Dar cred ca el nici nu stie ca exist. Cum pot sa il fac sa ma iubeasca? Mentionez ca nu sunt asa de curajoasa sa ii spun. Cel mai bun raspuns primeste funda, iar restul, aprecieri.

2 răspunsuri:
| Gabi3215 a răspuns:

Crede-ma si eu am fost in aceias situatie, am folosit doar un simplu "buna" si de atunci in fiecare pauza numai cu ea stau

| georgiana_4037 a răspuns:

Ioi aceasii problema am si eu sad nu stiu ce sa faccryingbroken heart