| jjeleu a întrebat:

Vreau sa-i spun unei fete ca o iubesc insa ma emotionez de fiecare data. Ce sa fac? puteti sa-mi spuneti si mie asa o replica mai frumoasa prin care sa-i spun... dar nu vreau ceva de manelisti ca : tatal tau lucreaza la fabrica de TNT ca tu esti o bomba...nu vreau asa ceva

1 răspuns:
| oSmokedCigarette a răspuns:

Păi uite, eu te sfătuiesc aşa.
Mergi frumos, prima dată iei o gură de aer, iti faci curaj, iti spui ca totul v-a fii bine şi daca nu va fi cum te asteptai sa gandesti pozitiv...
Sii incerci sa-i spui.
Că de cateva zile o tot admiri, ca simti ceva sincer pentru ea, si daca ea iti imparte sentimentele. Ii spui sa raspunda sincer.
Cam atat.
Trebuie sa fii direct, lasa emotiile. Avand in vedere ca este persoana iubita.