| SunNyy a întrebat:

Ma supar mereu pe prietenul meu.dar chestia e ca eu ma supar pe el deoarece in 7 luni n-am iesit afara decat odata. Mereu cand il chem afara spune ca nu vrea sa vina sau ca n-are chef sa iasa si din cauza asta ma supar mereu pe el. El imi spune ca ma iubeste dar nu stiu ce sa cred. btw, suntem colegi de clasa. Vrun sfat ceva?
Multumesc! :*

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te ar iubi ar avea un altfel de comportament

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

E copil

| h3r a răspuns:

Da, poate chiar are probleme cu părinții și e băiat cuminte.
Cum se comportă cu tine în clasă?
Of, of.

| SunNyy explică (pentru h3r):

In clasa se comporta frumos cu mine, n-am probleme.

| h3r a răspuns (pentru SunNyy):

Vorbește deschis cu el, el este mijlocul.
Ori invită-l la o plimbare, spune-i că ai ceva important de spus.
Nu are cum să te refuze.

| Exilee a răspuns:

Cred ca stiu despre ce este vorba. Eu unul ti-o spun ca asa eram si eu.
Exista aceasta frica de-a nu te pierde. Si mai mult, exista frica ironiilor celor din jur. Poate el este ''veriga slaba'' tinta tuturor ironiilor copilaresti. Ii este frica sa nu se faca de ras in fata ta, pentru ca apoi sa-l parasesti.
Daca-l iubesti cu adevarat, IL ACCEPTI ASA CUM ESTE.
Iti doresc mult succes si sarbatori Pascale fericite.

| e7d7n7 a răspuns:

Încearcă să-i explici problema, dacă nu înţelege, lasă-l în lumea lui. Se vede că e un no lifer.

| Fanatic a răspuns:

Se vede ca aveti maxim 13 ani. poate nu il lasa parinti laughing

| Draquila a răspuns:

Îmi pare rău că ți-o zic așa în față, dar probabil a descoperit fenomenul numit "MASTURBARE" și mna, preferă să stea închis în casă cu puța în mână decât să iasă cu propria lui prietenă. Scuze că le zic așa direct, dar din păcate asta-i realitatea. :]

| Stefan_Laura_1995 a răspuns:

Invita-l la o discutie si spune-i si lui exact ceea ce ne-ai spus noua si incercati sa discutati pe tema asta si despre ceea ce doriti de la aceasta relatie. Bafta!

| SunNyy explică:

Btw, avem 16 ani straight face