| xFaith a întrebat:

Buna TPU.
Mai are rost sa imi aduc aminte de trecut? Vreau sa spun ca eu sunt o fire mai sensibila care pune la suflet repede.
Sa va spun... am o relatie superba de 1 an impreuna cu prietenul meu. iar eu l`am intrebat aseara daca a facut`o vreodatata cu 2. si el mi-a zis ca da, dar inainte sa ma cunoasca pe mine cand nici el nu avea vre`o relatie.
Ei bine. m`a cam afectat cand am aflat ce a facut el aproximativ in urma cu un an jumate.
Credeti ca ar trebui sa ma simt asa?

Răspuns Câştigător
| FataCareRadeDinOrice a răspuns:

Buna!
Nu cred ca ar trebui sa te simti afectata in legatura cu ceea ce a facut el.
Trebuie sa intelegi ca a fost inaintea ta, deci nu te-a inselat sau chestii de genul asta.
Trebuie sa traiesti prezentul, acum pe tine te iubeste si nu inseamna ca ar mai vrea sa repete experienta.
Ceea ce simti tu probabil este orgoliu, ca a facut-o cu alea si tu nu te simti ok.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| marinela92 a răspuns:

Nu, nu ar trebui sa te simti deloc asa! Asta a fost in trecutul lui, draga mea nici macar nu te cunoscuse acum daca te iubeste numai pe tine nu trebuie sa fi afectata...el sincer nu are nicio vinahappy pupici. Si ar trebui sa nu bagi asta in sufletul tau.happy

| Vix999 a răspuns:

In loc sa zici mersi ca si-a scos fantezia asta din sistem si nu te trezesti ca iti spune tie ca vrea sa mai aduca o persoana in dormitor, tu te superi?
Cat de imatura poti sa fii? Cum sa te simti aiurea din cauza a ceva ce s-a intamplat in trecut? Cati ani ai tu?

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Nu,nu ar trebui sa te simti asa, nu a facut-o cand era cu tine. Linisteste-te.winking