| LaLaLaLoveAlex a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de 2 ani, pot sa spun ca ne intelegem foarte bine de la un timp, nu ne-am mai certat si ne iubim foarte mult. Doar ca atunci cand aveam noi vreo 3 luni impreuna, el s-a dus pe la o vecina pe acasa, s-au uitat la un film, s-au sarutat, in fine. Eu am aflat mai tarziu de asta, de la vecina lui. Dar parca am ramas asa cu un gol in suflet cand imi aduc aminte ma doare inima de ce a facut. In ziua de Craciun am fost la un prieten acasa, nu prea ne-am distrat, dar decat sa stau acasa. In fine, un alt baiat, tot prieten comun de al nostru care o cunostea pe vecinica prietenului meu, s-a cam imbatat si a inceput sa il intrebe :Ce mai face ma Iuliana? asa o cheama.Siii. uite asa mi s-a stricat toata seara.Si tot insista, insista, punea tot felul de intrebari. La care m-au luat toti nervii si i-am spus prietenului meu sa plecam. Am plecat, si in drum spre casa parca nu imi puteam scoate din cap numele ei, ma racaia pe mine ceva. vroiam sa stiu eu tot adevarul. Si uite asa ne-am cam certat, dar ne-am impacat. Dar nu prea stiu ce sa fac, sa nu mai ma atac atat de tare cand aud de ea. Simt ca el simte ceva pentru ea.Si el se ataca foarte tare cand ii aduc aminte. nu stiu. As vrea sa sterg cumva cu buretele. Poate ati trecut prin asta si ma puteti ajuta!* multumesc:*

Răspuns Câştigător
| 3ly a răspuns:

Buna.Pai. am trecut prin asta. poate putin mai grav, dar sa nu intram in altele.De sters nu ai cum sa stergi nici tu, nici el, insa tu te poti abtine. sa spui ori sa arati ca te deranjeaza foarte tare, iar el.probabil si sper sa fi terminat toate socotelile cu vecina.Cand iti vine in cap. numele ei.ia telefonul suna o pritena, ori daca esti cu el baga-l in subiecte dure. fa ceva care sa te faca sa uiti.Bafta:*

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru 3ly):

Multumesc, am incercat dar ma seaca pe creier, crede-ma! O sa iti ascult sfatul. :*

| 3ly a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Heei.pe toti ne seaca pe creierlaughing) adica. eu mai sunt si geloasa. si cand imi aduc aminte. as vrea sa vada cum m-am simtit.in fine. asa sunt totihee hee)

| NOinformation a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Scuze ca iti raspund tie aici dar nu stiu ce are internetul meu nu se mai imnarca si numai apare unde sa scriu raspunsul de la intrebarea ta. In fine happy Si eu am trecut prin asta. tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu el Deschis! Sa ii spui ce ai pe suflet. si bagi apropo-uri ca vrei sa inchei relatia. chiar daca nu vrei. Atunci vei afla dca te iubeste cu adevarat. Trebuie sa ii zici ce crezi despre el si Iuliana.Bafta!:* si ...nu merita big hug Asa sunt toti baieti vorba lui 3lywinking

| Gdeni a răspuns (pentru NOinformation):

Lasa fato oh go on k a aflat sh el cum te simti u laughing da el fiind barbat a putut sa isi apere mai bine teritoriul. Ptonguetongue