| anonim_4396 a întrebat:

Maine trebuia sa-mi vina menstruatia, iar azi pe la pranz am avut contact sexual cu prietenul meu. Spre seara am inceput sa am o sangerare, la fel ca menstruatia..doar ca mi se pare ca imi curge foarte putin. Ce credeti? Totul a fost protejat, fara probleme.

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Stai linistita, e normal daca maine trebuia sa iti vina. Nu are nicio treaba cand ai facut sex, menstruatia iti poate veni oricand.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e in prima zi, mai putin. asteapta sa vezi cum e in zilele urmatoare.

| Miki280 a răspuns:

Nu-ti face probleme, este in regula mai ales daca ai zis ca te-ai protejat.