| andreea2900011 a întrebat:

Bună! Deci acum pe 20 decembrie mi-am început viața sexuală și am făcut totul protejat cu prezervativ, am avut o sângerare ușoară, iar pe 26 decembrie am avut al doilea contact sexual la fel ca primul protejat cu prezervativ, iar astăzi la 2 zile de la acest contact am găsit dimineață câteva picături de sânge, este normal? Ar trebuii să mă îngrijorez? Țin să precizez și faptul că mâine pe 29 trebuie să îmi vină și menstruația… Dacă mă puteți ajuta cu un mic sfat, sunt puțin îngrijorată

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Este normal, stai liniștita. Poți avea sângerări și la următoarele acte

| Emilian65 a răspuns:

Nu te ingrijora. Daca actele sexuale au fost protejate cu prezervativ, nu se pune problema aparitiei vreunei sarcini nedorite.

Răspuns utilizator avertizat