| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Marti am cunoscut un tip(Ady). A placut`o pe prietena mea(Alexandra), i`a cerut nr, in fine. Joi ei s`au intalnit. i-am zis si eu lui in gluma ca vreau sa vina cu un prieten, sa nu se distreze numai ei. In fine, el a dus`o la marginea orasului(pe Alexandra) si din ce imi spunea ea s`au sarutat, ca i`a permis sa o sarute pe gat, pe sani, chiar daca era prima intanire. La ea era primul sarut, dar nu a vrut sa-i spuna. L`a mintit ca a avut 5 prieteni pana la el, chiar si unul de 23 de anihee hee. In fine, incepuse el sa-i vorbeasca frumos(ii spunea gurita, iubire etc.). Apoi vineri a venit cu prieten cum imi promisese. Eu nu l`am placut deloc pe prietenul lui( nu era deloc genul meu!) si eram de`a dreptul ridicoli pentru ca prietenul lui o placea pe Alexandra, eu pe Ady. Apoi Ady a inceput cu niste glume cu tenta sexuala si pe Alexandra a deranjat`o asta, si i`a zis ca daca mai face asa ceva poate sa-i stearga numarul. L`a cam facut de ras in fata prietenului lui. Apoi eu si Alexandra am plecat la coafor(ea se tundea, eu o insoteam) si Ady m`a suant pe mine cand asteptam. A zis ca nu`i place sa ma vada suparata, ca ii pare rau de prietenul lui ca s`a purtat aiurea(facea mistouri si vorbea super urat si chiar nu imi placea de el). Am intrebat`o pe Alexandra daca se supara daca ies eu afara sa vorbesc cu Ady si a zis ca nu, si sa-i zic lui ca sa-i stearga numarul. A mai zis si ca ma pot combina cu el daca vreau, ca nu`i pasa, ca nu-l place. Am stat de vorba cu Ady, mi-a zis ca e suparat pe ea ca el chiar incepuse sa tina la ea(eu nu am crezut, ca o cunostea de 2 zilelaughing), ca s`a purtat aiurea. Din vorba in vorba am inceput sa vorbim despre mine, apoi mie imi era super frig si m`a luat in brate. ne-am pupat(decat pe buze, nu sarutat). i-am zis Alexandrei toata povestea, a zis ca nu o intereseaza, ca nu o sa se bage intre noi, dar ca se simte prost ca Ady si-a facut o impresie super proasta despre ea, ca ea nu e asa(si chiar nu e). Eu m`am combinat cu Ady, am incercat sa-i schimb parerea despre Alexandra, dar o tinea pe a lui, ca sa-l lase in pace, ca e genu` de fata care nu stie sa iubeasca etc. Seara m`a sunat Alexandra, era intr-o stare jalnica si a zis ca se simte groanic ca l-a mintit(ea e super senisibila si pune la suflet orice vorbas rea). L`a sunat, i`a spus tot adevarul(ca la ea era primul` sarut etc), el i`a zis sa vorbeasca in fata. Si inca o chestie foarte aiurea: el i`a spus ei ca are 21 de ani cand s`au cunoscut, ea i`a cerut buletinul pentru ca tipu` chiar nu pare de 21, nu a vrut sa i`l dea. Pe facebook`ul lui scrie ca are 26 de anilaughing. Eu ce`as putea sa fac? Are vreun rost sa mai incerc sa fiu cu el? Il cam plac, si Alexandra zice ca oricum nu are rost sa mai fie cu el. Nu i-am zis ca stiu faza cu varsta, dar as vrea sa-i zic in fata. Voi ce a`ti face?

3 răspunsuri:
| Sabrina25 a răspuns:

Wow.Poveste complicata. Atat ot sa zic. sincer eu m-as gandi de 2 ori daca tipul chiar merita.Pare cam golan, genul de tp care daca nu`i merge cu una.e linistit ca mai are o varianta. Ceea ce eu numesc looser. Daca tie chiar iti place de el gandeste`te dar gandeste`te bine.Unii...chiar nu merita

| Aleqa a răspuns:

Pai.Eu una nu as sta cu elstraight face Pare genul de baiat ''de strada''...Parerea meawinking

| fafanstefan a răspuns:

In locul tau nu ...pai e un fraier adica...gandestete cu doua zile inainte o saruta paia peste tot si pe urma te saruta pe tine