| andreikol a întrebat:

:* Mentionez de la inceput funda + voturibatting eyelashes deci va rog sa aveti rabdare sa cititibatting eyelashes love struck

Imi place de un baiat pe nume Andrei, e in grupa cu mine la dans love struck. L-am intrebat de atatea ori daca ma place si mi-a zis ca 'hmm... daa" dar mereu face opusul ceea ce spune. Vb si se poarta frumos o saptamana cu mine, dupa care 2-3 zile e rece, apoi iar incepe cu dragalaseniile si tot asa sad.
Profesorul de standard ne-a pus o data la antrenament sa ne schimbam partenerii (ca un joculethee hee) iar el m-a ales pe mine love struck. (sa danseze cu mine niste pasi)...
Mereu intra pe messul unui alt baiat si ma intreaba ce cred despre Andrei (adica despre el laughing)
Toate fetele i-au zis ca il plac (si eu i-am zis love struck) si o prietena buna i-a zis sa se combine cu mine iar el a zis:,, ma voi gandi la chestia asta big grin"
Ceea ce vroiam sa zic este ca eu nu stiu ce sa mai cred deoarece zice ca ma place si ca nu stiu ce, iar apoi deodata ma lasa cu,, ochii in soare" sad.
Iar la el relatiile nu dureaza mai mult de maxim o saptamana, adica schimba fetele extrem de des: azi ii place de una, maine de alta, poimaine de alta si tot asa, dar eu cred ca ma place ptc se poarta f frumos cu mine, dar anumite fete zic ca el se foloseste de mine sad dar eu zic ca nu ptc totusi se poarta frumos cu mine si nu pare ca s-a folosi de mine, doar ca e f indecis in ceea ce priveste fetele sad.

Oare ma place sau nu? sadhappy

Va multumesc ptc ati avut rabdare sa cititi :*love struck!

P. S: eu chiar il iubesc nu doar il plac ptc atunci cand placi o pers devine plictisitor dar eu de 2 ani jum aproape 3 ani il iubesc love struck!
Ma topesc atunci cand vb cu mine!
Si vroiam sa va mai intreb cevabatting eyelashes: o data am incercat sa fiu mai 'rea' adica sa nu cad usor in plasa lui iar el mi-a cazut in plasa devil!

Deci cum as putea sa il fac sa fie mort dupa mine (nu vreau vulgaritati) si cum sa aflu sigur daca ma place sau nu?happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ti-ai raspuns singura,draga mea.
Fii mai "rea" si arata-i ca nu-i faci jocul. Poate ca pe dinauntru arzi, dar pe dinafara, fa pe desteapta cum se zice.Nu-i da mare importanta,nu-l lasa sa vada ca esti topita dupa el.
El,sigur a inteles ca-l placi. Daca,brusc,declari ca te-ai "saturat" de jocul lui, el se va nelinisti ca-si pierde admiratoarea si te vei trezi ca se va da tot pe langa tine.
Incearca, nu ai nimic de pierdut!
Mult noroc!

3 răspunsuri:
| Mary_5158 a răspuns:

Incearca sa-l faci gelos si vei afla.
eu nu prea cred.
e ceia ce gindesc

| d3nisa202 a răspuns:

PAi si eu am avut o experienta asemanatoare dar nahh.[nu conteaza] Incearca sa nu-i arati cat il placi, fi imi nepasatoare dar asta nu inseamna cu nu trebuie sa vb cu el, sa glm etc. Incearca sa il faci gelosbig grin Poate o sa gaasesti o cale in care sa-l inviti undeva [de obicei ek ar trebui sa fac astaa] si sa va distrati in acel ''undeva'' laughing) Poate te va sarutabig grin daca tot zice ca te placebig grin Dar zic sa nu in cazi in brate din primahappy Fa- l sa rada, tachineaza-lbig grin [in amre parte sa ii fi o prietena ft. buna in care poate avea incredereon the phone nu stiu ce sa iti mai spunbig grin Poate te-am ajutat putin dar faptul ca la el nu dureaza imi mult de o saptamana.o relatia e cam ''rau'' dar poate pentru tine chiar va simti ceva puternic si atunci... oricum Bafta iti urez:*

| bebytza_4807 a răspuns:

Mai asa sunt toti baietii aproape. daca o zi se comporta frumos si alta zi urat.nu inseamna ca nu te place.sau ca nu vrea sa te mai vada. Asa sunt ei, au momentele lor cum si noi fetelee avem momentele noastre cand ne simtim mai rau! Incearca sa te apropii mai mult de el,, sa afli mai multe despre el. si daca ai spus ca schimba fetele.nu stiu ca sa zic. incearca sa-l cuceresti. si fa`l tu sa se schimbe si sa nu mai schimbe fetele asa.insa in ziua de azi toti sunt asa! :* sper sa iti fie de folos sfatul meu.: D :*