| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Mereu cand vb cu prietenul meu la tel noaptea zice ca ii e cald si ca si-a dat tricoul jos etc., etc... si imi spune ca ar vrea odata sa plece parintii mei si parintii lui de acasa ca sa dorm la el si sa ne tinem in brate si sa ne sarutam, bla, bla. in felul asta ma excit. m-a propus saptamana viitoare sa ma duc la el ca sa ne sarutam in pat. ce vrea sa insemne asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija!
si daca mergi la el nu ramai peste noapte sau cand se face seara
apoi te previn ca el poate sau mai mult ca poate vrea sex nu doar saruturi...
si dc in pat are vreun farmec? in primul rand da el poat evrea altceva ceva mai mult asa ca ai grija astea sunt semne cam ciudate din partea unui baiat...totusi spune-mi cati ani aveti amandoi

8 răspunsuri:
| Gagikaru a răspuns:

Probabil vrea sa afceti sex, vorbesc serios! da fooonda

| Bettw a răspuns:

Cu siguranta vrea sa faceti sex toti se gand numa` l astha.parerea mea nu te duke l el acasa cand e sg.bafta funda?big grin

| Alexandra18mai a răspuns:

maria, depinde cati ani ai?

| Andreia06 a răspuns:

Inseamna a baiatul vrea sa te culci cu el. acum, tu decizi. dar ai grija...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex, sex, sex. Si atat. Mai bine lasa-l balta. Daca nu e in stare de sntimente, ura si la gara cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vrea sa te ****winkingu decizi daca vrei sa se intample asta sau, trebuie sa stii ca nu te poate obliga nimenihappy

| milla a răspuns:

Maria. da st de acord cu Alexandra18mai, cati ani ai /?, iar dupa poate vrea sa faceti sex sau doar sa va simtiti bine impreuna. fundita?

| bibisor25 a răspuns:

Te doreste.si te vrea... ce nu se stie e daca te doreste pentru ca te iubeste sau vrea doar sa se simta putin bine cu tine,