| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Mereu cand vb cu prietenul meu la tel noaptea zice ca ii e cald si ca si-a dat tricoul jos etc., etc... si imi spune ca ar vrea odata sa plece parintii mei si parintii lui de acasa ca sa dorm la el si sa ne tinem in brate si sa ne sarutam, bla, bla, bla.in felul asta ma excit. si vrea sa vin la el sa ne sarutam in pat. ce vrea sa insemne asta?

5 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Si ce e rau in asta.Ce e asa de rau ca vrea sa aiba o noapte cu tine,sa te tina in brate, sa te sarute, sa te mangaie.Stii ce placut este sa te culci langa persoana iubita si sa te trezesti de la un sarut? Eu as da orice sa am o noapte cu iubitu meu insa noi uneori dormim ziua impreuna, ca nu am voie inca, am abia 17 anibig grin

| Betty18 a răspuns:

Vrea sa intretina relatii sexuale cu tine. Este simplu. Poate ca o sa-ti dea un raspuns si un utilizator de pe site mai cu experienta. ti-ar zice la fel big grin

Sunt sigura ca cei care au raspuns mai sus de mine nu au mai mult de 17 ani de zic ca NU este nimic aiurea...

| Lollipopy a răspuns:

I-o fi si lui drag de tine nu mai dramatiza atatbatting eyelashes

| Cr1sti13 a răspuns:

Pei depinde sunt 2 variante
1) vrea sa fac sex cu tine varianta naspa si ce-a mai sigura
2) e el mai romantic si ii plac chestile astea eu as acepta in locul tau ce-as da sa fiu si eu odata asa singur cu prietena mea crying

| dolcEE a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca vrea sa o faceti...e mai iubaret ( ca si mine) si ii plac chestiilea astea.