| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Mereu cand vb cu prietenul meu la tel noaptea zice ca ii e cald si ca si-a dat tricoul jos etc., etc... si imi spune ca ar vrea odata sa plece parintii mei si parintii lui de acasa ca sa dorm la el si sa ne tinem in brate si sa ne sarutam, bla, bla. in felul asta ma excit. m-a propus saptamana viitoare sa ma duc la el ca sa ne sarutam in pat. ce vrea sa insemne astaaaaa?

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Inseamna ca vrea sa se culce cu tine... explic-i ca nu vey sa faci acest pas ink si daca te iubeste va intelege...crede-ma! bafta!:*:*winking

| spotlight a răspuns:

SEX asta inseamna...

| bitzu14 a răspuns:

Sex