| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Mereu cand vb cu prietenul meu la tel noaptea zice ca ii e cald si ca si-a dat tricoul jos etc., etc... si imi spune ca ar vrea odata sa plece parintii mei si parintii lui de acasa ca sa dorm la el si sa ne tinem in brate si sa ne sarutam, bla, bla, bla.in felul asta ma excit. m-a propus saptamana viitoare sa ma duc la el ca sa ne sarutam in pat. ce vrea sa insemne asta?

2 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Multe! smug
Intreaba-l pe el la ce s-a referit, nu ne dam noi cu parerea happy, iar tu nu mai insira la toata lumea ce are de gand iubitul tau sa-ti faca, sau ce vorbiti la telefon! Astea sunt chestii intime, maturizeaza-te! De fapt...ce zic eu? Deja ai zis la tot TPU-ul oh go on!
Ai grija de tine cand mergi sa te sarute "in pat", iar daca intrece masura, si tu nu esti de acord cu ce va face-n continuare (avansuri/ sa te intinda pe spate si sa te pipaie in locuri (!)), exprima-ti nemultumirea si expica-i ca tu ai luat decizia de a nu experimenta inca ce are el in gand! happy

| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut. Inseamna ca vrea sa va sarutati in pat (nu pe pat). Daca vrea mai multe, ii specifici ca propunerea nu continea si actiuni aditionale. Pentru alte actiuni, a se completa o cerere pentru a fi adaugata, analizata si aprobata. In urma analizei cererei va primi un raspuns in N zile. Sau poate raspunsul tau se afla ascuns in spatele "bla, bla, bla". Bafta