| simona_3709 a întrebat:

mi s-au intamplat in cateva luni niste lucruri groaznice asa ca am gasit cateva intrebari la care nu gasesc un raspuns logic, poate ma puteti ajuta.Multumesc.
" De ce MAJORITATEA barbatilor, baietilor sunt nesimtiti"
" De ce nu reusesc sa treaca peste o despartire si trebuie sa apeleze la cele mai josnice moduri de reconciliere cum ar fi bataia.Credeti ca e nevoie sa bateti o fata ca sa o recuceriti?"
Cum poti scapa de un frustrat care nu intelege ca totul s-a terminat?

Baietii, help!

Răspuns Câştigător
| CrosS a răspuns:

Wow. tu nu ai fost cu un baiat. ai fost cu un porc, carnat, gibon, etc... in primul rand, nu toti baietii sunt la fel nu toti lovim si porcim pe unde apucam. nu reuseste pentru ca nu vrea, nu e destul de matur sa-si dea seama ce se intampla si prefera sa te pocneasca pentru ca din nefericire il lasi sa o faca.
ca sfat, incearca sa-l ignori total si daca mai pune mana pe tine nu te gandi sa nu apelezi la parinti, politie, etc. nu te faci de ras, doar te protejezi. si pe viitor incearca sa nu te mai indragostesti de gimboni care il divinizeaza pe guta stiu doar sa porceasca tot ce le sta in cale.
P.S: cum poti sa intrebi :"credeti ca e nevoie sa bateti o fata ca sa o cuceriti"?

5 răspunsuri:
| cLeILa a răspuns:

Esti tu prea fustrata si te certi mereu probabil c alfel nu stiu

| Kruger2 a răspuns:

In cazuri extreme, te duci la politie. Sunt baieti de treaba acolo cand vine vorba de intimidat si daca se vor lua de el, sigur sigur va intelege.

| Facebook_4877 a răspuns:

Pe viitor, nu mai umbla cu toţi ţăranii happy, din text, reiese ca eşti o fată minim "mediu iq", deci... fii mai selectivă!

| LauraMarshall a răspuns:

Pai nu toti baietii sunt la felbig grin. Daca acum acela a fost un porc si nesimtit, nu inseamna ca nu vei gasi persoana potrivita care te va iubi si respecta asa cum meriti.Si DA majoritatea sunt nesimtiti pentru. ca sunt niste brute care nu isi pot controla furia, niste frustrati libidinosi si iritantilaughing.Nu pot sa treaca peste o despartire pentru ca sunt prea mandri de ei "cum sa imi dea mie papucii o fata?"chatterbox, nu ca le-ar pasalaughing.Iar ca sa scapi chiar nu stiulaughingCand afli raspuns anunta-mabig grin

| Deyu_5712 a răspuns:

1. nu iti pot raspunde
2. cand te atasezi de cineva iei e greu sa te desparti thinking dar cu bataia nu ii inteleg pe unii
3. spune-i cu frumosu, daca nu intelege roaga pe cineva sa il intimideze cu niste amenintari, daca nici asa nu intelege pune pe cineva sa il cafteasca putin, si sigur se va calma