| piscanit a întrebat:

De ce baietii sunt nesimtiti?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cauza ca fetele procedeaza la fel.

| mona a răspuns:

Nu toti sunt nesimtiti

| floresdemayo a răspuns (pentru mona):

Într-adevăr, nu toți deodată, însă pe rând laughing.

| criisz a răspuns:

Ei cred ca ar interesa pe cineva tongue

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Întreabă-i laughing!

| Dariusuu a răspuns:

Exista si baieti cu bun simt si cu un suflet mare. Crede-ma.

Te pup.

| DDCC a răspuns:

Depinde de caracter.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Tu chiar crezi ca toti suntem la fel? Conteaza si felul fiecaruia. Unii fac asa din cauza sa nu fie luati in raswinking. Cand esti prea cuminte si prea bun esti luat in ras, asa degeaba... Intelegi? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Nu se stie dar nu toti sunt nesimtiti eu de exemplu nu sunt nu jugnesc fete dar alti sunt cred ca ei isi imagineaza ca sunt tari daca procedeaza asa