| neatzalume a întrebat:

Mie imi place de cea mai buna prietene a mea.Nu stiu cum sa ii zic ca o plac deoarece nu vreau sa stric o prietenie. Aveti cumva idei? P. S. Ne iubim foarte mult(ca prieteni) si ne imbratisam etc.
Dau

Răspuns Câştigător
| Adriana a răspuns:

Data viitoare cand o mai imbratisezi fi cat mai dragastos cu ea, daca nu ai curaj sa-i spui ceea ce simti pentru ea, incearca sa o pupi/saruti cat mai aproape de gura, si in functie de reactia ei...mergi mai departe sau te opresti tongue daca reactioneaza urat ii spui ca a fost neintentionat (sper sa te creada) big grin

4 răspunsuri:
| KeporLove a răspuns:

Hmm. Parca ai fi singur care te indragostesti de cea mai buna prietena...
Daca colabirezi cu ea, iesi pe afara cu ea. Chiamo la o plimbare pe afara (cand nu ploua laughing ) deschide un subiect romantic, de dragoste. Urmarestei gesturile privirea cand se afla in jurul tau. Cand simti ca are o oarecum atractie fata de tine nu rata ocazia de a o intreba, de a iti explune sentimentele fata de ea

| efoartegreusagasesticevaoriginal a răspuns:

Pai prima data ar trebui sa incerci sa afli daca si ea simte acelasi lucru... daca da e bine sa incercati sa aveti o relatie dar eu as prefera mai mult sa fim prieteni foarte buni.

| neatzalume explică:

Idea e ca ea a mai avut 2 iubiti si eu n-am avut nicio iubita...si ea ar vrea sa ma pupe...insa nu cred ca ma place

| DraGutZUul a răspuns (pentru neatzalume):

Frate, asculta-ma pe mine, chiar daca crezi tu ca sunteti cei mai buni prieteni, un baiat sau in cazul tau o fata tot ce place cat de cat si daca spui ca va imbratisati si va pupati...Mergewinking