| FrozenRose_7553 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si vreau sa aflu daca ma place si sa afle ca il plac... dar nu stiu cum! Nu vreau sa ii zic pur si simplu "Te plac " sau ceva de genul deoarece daca lui nu ii place de mine pe langa ca o sa ma simt foarte stupid sigur o sa rada de mine! So... daca aveti niste idei, sa mi le spuneti va rog

3 răspunsuri:
| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Incearca sa vorbesti cu el: sa-l intrebi "in gluma" de cine ii place sau ceva de genul acesta. ce fel de fete ii plac.intelegi?happy
Fi atenta si la privirea care o are atunci cand il intrebi chestii cat de cat intimehee hee[dupa parerea mea poti sa-ti dai seama de multe lucruri doar din privirebig grin]
Deci. daca ajungi sa intri in criteriile placute de el incearca sa-i spui ca il placihappy

Asta as face eu daca as fi in locul taubig grin

Bafta!winking
Pa, pa!:*

| Nicky29 a răspuns:

1)daca ai un prieten f bun care il cunoaste poti sa il pui sa il intrebe
2)daca te intelegi bine jucati adevar sau provocare il il intrebi mai in gluma mai in serios
3)pui o prietena de a ta sa il intrebe.Intrebarea sa fie ceva de genu: ce parere ai ma de urata aia. Sa il intrebe ceva de genu asta sa nu suspecteze
4)nu mai am nici o idee pe moment dar daca as fi in locu tau cea ce nu sunt si nu trebuie sa faci ca mine mas duce la el si i-as spune : mi se pare ca esti dragut. Orice baiat adora calea cea mai simpla cale de a afla parerea unei fate despre el. Daca rade de tine inseamna ca nu te-ar fi meritatwinking

| Mirela_4453 a răspuns:

Salut... daca iti place foarte mult de acest baiat, in nici intr-un caz nu-i spune adevarul poti sa faci o greseala! incearca sa te apropii de el, prin metoda de a afla cei place lui, ce carti citeste, care este hobby preferat, astfel il vei putea atrage spre tine, si vei afla din propia experienta daca este sa fie al tau.iti urez succes! by