| anonim_4396 a întrebat:

mie imi place de o fata care este cu un an mai mare decat bine, noi ne intalnim doar de doua ori pe saptamana pentru ca facem meditatii impreuna. Ea se poarte in pauze cu mine de parca ma place (imi face complimente, rade la toate glumele mele, isi tine suvite de par in gura cand se uita la mine etc. ) dar cand nu suntem la meditatii, nu imi trimite mesaje, nu ma suna. Ma place sau nu, si daca ma place, ce sa fac?

1 răspuns:
| Crissuk2000 a răspuns:

Trebuie sa o curtezi si sa vezi cum interacționează...o sa iti dai seama