| arigern a întrebat:

Asta este a doua saptamana cand ma duc la liceu (sunt boboc, no offence) si imi place de o fata. Ma uit mereu la ea, si ea se uita mereu la mine. Eu cred ca ma place. Ba chiar astazi, s-a asezat cu mine in banca la ora de fizica. Stam impreuna, rade la glumele mele, insa nu stiu ce sa fac. Cum sa procedez?

1 răspuns:
| Den30 a răspuns:

E clar ca-i place de tine crede-ma.
intreab-o daca nu vrea sa iesiti la o pizza sau ceva de genu.nu va inteleg pe voi baieti va este rusine sa i-i spuneti unei fete ce simtiti pentru ea