| princess_4780 a întrebat:

Cum iti dai seama ca o persoana tine la tine? Sau daca te place? cand ne intalnim se uita direct in ochii mei, imi zambeste, vine la mine acasa, imi trimite mesaje si imi spune sa am grija de mine si ca ma pupa, ii emotionat cand ii cu mine, isi cere scuze cand nu poate sa imi rasp la mesaje, ma suna. Ce credeti oare tine la mine sau ma place?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele, dar trebuie sa iti dai seama daca e vorba de prietenie sau de o relatie de dragoste.
Oricum daca unui baiat ii place de o fata va face ceva in sensul acesta.

| anonimm123456789 a răspuns:

Da eu zic ca te place dar ai mare grija sa nu fie vreun smecher care vrea altceva de la tine si face asa doar de fatada, ai mare grija daca si tu il placi poti sa incerci dar ai grija ca barbati (baieti) sunt mari perversi.

| Drlovetralala a răspuns:

Te place si vrea sa ti-o traga, funda? macar eu sunt sincer.

aveti vreo problema? vb cu doctor loveee si veti primi raspunsuri sincere si tralala