| darkdragons a întrebat:

Mie imi place de o fata mai mare ca mine cu 3 ani si ei ii place de prietenul meu cel mai bun, dar lui nu-i place de ea si ei ii place de el, ea s-a despartit de mine si zice ca ii mai place de el, iar el are o prietena si nu vr sa stea cu ea.Eu o iubesc foarte mult si nu stiu cum sa o conving sa fie iubita mea din nou plz raspunsuri dau funda(as preferea mai mult raspunsuri de la fete dar si cele de la baieti sunt bune)Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu te superi,dar fata asta se poarta cu voi de parca ati fi "haremul" ei personal.
Nu-i place de nici unul din voi,dar exerseaza talentele ei feminine pe voi,sa vada ce prinde si ce nu,pentru baietii care ii plac cu adevarat.
Ar fi bine daca ai reusi sa-ti faci inima piatra si sa cauti o fata de varsta ta sau chiar mai mica.O vei uita destul de repede si vei putea sa fii si tu, in sfarsit, fericit!
Parerea mea.
Bafta sa ai!

2 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

U vrei sa stai cu o panarama? Scuze ca iti zic dar asta estewinking
Si-a dat arama pe fata,ii place de altu cat timp a fost cu tine si acum iti zice,ori sa te faca gelos, ori ca poate chiar e adevarat.Cel mai bine o lasi in pace si raceste-te de ea, nu o mai cauta ca vine ea la tinewinking

| darkdragons explică:

Multumesc:X:* deja am uitat-o