| dolce_6727 a întrebat:

Mie imi place de un baiat dar nu stiu daca el ma place. Cum as putea sa-l fac sa-mi ceara prietenia?

Răspuns Câştigător
| Miriii a răspuns:

Incepe prin a fi prieteni, apoi fiti deschisi unul cu altul, atunci relatia de prietenie se intensifica si va ajunge o dragoste adevarata.(fundita?)

4 răspunsuri:
| Nicky29 a răspuns:

Iesi cu el prin oras si cand va despartit daca te saruta e bine daca nu iar bine.

| Usagiii98 a răspuns:

Tu il poti face sa te placa, dar sa iti ceara prietenia.Mai greu(chiar as spune ca Nu poti ). Pentru ca majoritatea baietilor (cel putin cei pe care ii stiu eu) chiar si cand plac o fata le este extrem de greu sa recunoasca sau sa ii ceara prietenia.

| sdasfgasgaads a răspuns:

Esti urata puneti o punga pe cap

| Inovation31 a răspuns:

Pai e mai bine daca esti fata deoarece ai mult mai multe sanse fiind baiat iti propun sa ii atragi atentia dar nu cu prostii baga'te in vorba cu el si daca va intelegeti bine pupa'l pe obraz dar in particular sa nu va vada nimenibig grin