| anonim_4396 a întrebat:

Este ciudat ca o fata sa ceara prietenia unui baiat?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ciudat e sa mananci dulceata cu mustar sau sa mergi prin centrul orasului cu schiurile in picioare!
Fa exact ce crezi de cuviinta,nu e nevoie sa te conduci neaparat dupa reguli si conceptii prafuite,croieste-ti drumul tau, cu regulile tale!
Atat timp cat nu jignesti sau provoci, esti in regula!

| Komododragosh a răspuns:

Este ceva perfect normal, dar din punct de vedere la alti oameni, da, este ciudat. Insa in general este destul de normal, nu poti avea prieteni doar de acelasi sex ca si tine, trebuie sa ai prieteni si de sexul opus, astfel ai putea avea de invatat multe lucruri bune, si atractia fizica va interveni doar daca vreti voi, insa prietenia va fi stricata odata ce lucrurile intime vor fi implicate.
Faci ceea ce simti tu, pastreaza-ti prietenii asa cum sunt ei si ignora barfele lumii.

| harciog a răspuns:

E ciudat ca trebuie sa se ceara asta de parca ar fi vreun lucru. Poti cere masina cuiva ca ai treaba sau ti s-a stricat fierul de calcat si-l imprumuti pe a vecinei pina diseara cind ajungi prin supermarket dar un sentiment sa-l dai si sa-l iei ca pe un lucru nu-i decit ceva artificial.

| oanard174 a răspuns:

Da,desigur

| ateu123 a răspuns:

Din contra e un lucru matur

| Noitzee a răspuns:

Nu-i nimic ciudat in asta.

| hellras3rd22 a răspuns:

Dc sa fie ciudat? este ceva normal

| SelenaAdina a răspuns:

Nu e ciudat.

| LuLutS98 a răspuns:

De ce sa fie ciudat?!raised eyebrows,, nu cred ca este vreo lege sa interzica acest lucru, faci ceea ce simti!winking