| elena96 a întrebat:

Plac un baiat... si cred ca si el ma place? sa fac eu primul pas sau sa astept sa imi ceara el prietenia?

Răspuns Câştigător
| Unique_8782 a răspuns:

Intai vezi cum se comporta el.Fi sigura daca te place sau nu si daca il vezi mai timid fa tu primul` pas happy... daca e timid o sa astepti cam mult ceva din partea luihee hee.

mai asteapta si tu vreo 2-3 zile vorbeste cu el... cerei ID de messenger [ in cazul in care nu-l ai ]

vorbiti acolo... poti sa-i spui ca te plictisesti si sa-l inviti sa iesit " p`afara" happy va duceti si voi va plimbati...chestii oricum o sa vina totul de la sine

:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fal tu, comunica cu el si apoi apesi pe butonul de urgentawinking

| mean a răspuns:

Eu zic sa mai astepti un pic, asta te va ajuta sa fii mai sigura daca te place si sa vezi daca face el primul pas. Apoi daca esti sigura ca el te place fa primul pas...

| LoveTwilightLove a răspuns:

Mai intai vezi cum se comporta daca e timid mai asteapta o zi si apoi intrebal:vrei sa iesim la un suc? El va trebui sa zica da daca intredevar te place. Sper ca team sfatuit bine.Succesbig grin