| idkpisi533 a întrebat:

mie imi place de un baiat din a 6a iar eu sunt a 5a si o colega stia ca imi placea de el si i-am spus sa-i spuna ca o fata din a 5 a il place. A venit una din a 6a, prietena prieteni mele si mi-a zis numele apoi el a venit sa vada cine sunt si dupa a ras. Apoi am plans si toata clasa a 6a si-a batut joc de mine. Si stiu poate si de ce si-a mai batut joc, de cum arat, va rog sfaturi

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-l uiti atat pe acel nesimtit cat si situatia penibila in care a reusit sa te puna. In scurt timp totul va deveni doar o simpla amintire neplacuta. Fa tot posibilul incat in conceptia colegilor si a prietenilor sa dai impresia/sa pari a fi neafectata. Tu sa fii sanatoasa. big grin

1 răspuns:
| Inceputul a răspuns:

Fata draga... du-te si fa-ti temele...