| Sara53 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat... De fapt e mai complicat, el mai de mult m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, dar eu am zis ca ma mai gandesc, pe atunci nu prea imi placea asa de el, si in perioada aia, il cam ignoram, dar cu timpul am inceput sa ma indragostesc de el, si atunci el n-am mai venit o perioada la scoala, si dupa doua luni dupa ce m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, m-a intrebat iar daca m-am gandit la propunerea lui, si eu am zis ca vreau sa ne intalnim, si de atunci nu a mai dat niciun semn, Apoi s-a intors la scoala si tot vorbeste cu mine, dar stiti, mie imi place la nebunie de el, si nu prea mai ma baga in seama, e adevarat ca nici eu nu il bag in seama, cu toate ca as da orice sa vorbesc cu el, stiti ce ar trebui sa fac? FUNDA! Multumesc anticipat...

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Ai putea să îl inviți în oraș cu niște prieteni, gen să nu fiți doar voi doi, ci mai mulți prieteni comuni și să vezi cum se comportă. Când sunteți în oraș ai putea să-i spui că-l placi și că ai vrea să vă mai vedeți dar doar voi doi. Vezi ce spune și cum reacționează.
Baftă happy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

E simplu, baga-l in seama. Daca nu risti, nu castigi

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns:

Fi-e roata si patrata tot de intoarce ia odata! Eu cred ca vrea sa simiti si tu ce a simtit el cand nu-l bagai in seama