| alice_2941 a întrebat:

uite cum sta treaba :

este un baiat pe nume mircea de care imi place

insa si el imi da semne ca ma place

cand ne intalnim[intamplator] se uita la mine si ma priveste, imi zambeste etc

vorbesc cu el pe mess si la telefon

daca eu il caut vorbeste cu mine daca nu el nu ma cauta

nu l-am cautat o saptamana si mi-a trimis el un mesaj "ce mai faci mai? nu mai dai niciun semn de viata?"

i-am raspuns...

eu sunt in clasa cu verisorul lui si verisorul lui ma intreaba daca mai vorbesc cu el la telefon si ii spun ca da... mircea l-a intrebat pe varuso daca eu il barfesc la scoala iar el i-a zis ca da ...si apoi mircea s-a luat de mine si mo-a zis "am auzit ca ma c-am barfesti " iar eu i-am raspuns :"da"

si m-a intrebat "da tie chiar iti place asa de mult de mine " iar eu i-am zis "da"

ce ziceti ca el ma place sau nu?

sa il mai caut sau sa il las sa ma caute?

mersi!

2 răspunsuri:
| BackInTime a răspuns:

Lasal pe el a te caute asa este cel mai bine deoarece asa iti vei da seama daca te place si el sau nuwinking

Răspuns utilizator avertizat