| anonim_4396 a întrebat:

Nu am nici-un fel de experienta cu fetele. Si cand am avut ocazia sa imi fac o iubita, am devenit foarte neatractiv in ochii ei, destul de repede, de indata ce si-a dat seama ca sunt foarte nexperimentat. Am incercaat sa am inceredere si sa imi spun ca nu conteaza, dar realitatea ma contrazice. Am ajuns deja la o varsta la care altii se casatoresc si eu sunt 0 barat la acest capitol si incep sa imi pun intrebari, daca pe viitor voi putea avea o relatie. Mai ales fetele, ce m-ar sfatui sa fac, cum sa scot din ecuatie lipsa asta de experienta sa nu ma incurce atat de mult si cum sa imi pun in valoare calitatiel? Mersi anticipat pentru raspunsuri happy

1 răspuns:
| August99 a răspuns:

Fii increzator in preajma fetelor nu le lasa sa creada ca daca esti neexperimentat nu poti fi bun din prima la ceva. Toate vin la timpul lor oricum.