| DenisaDenisax a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care isi incep viata sexuala dupa ce se casatoresc?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Una buna.

| William a răspuns:

Mai exista asa ceva?

suntserios
| suntserios a răspuns:

O parere nehotarata. Pe de o parte e ceva bun, dar pot aparea diverse probleme in viata sexuala dupa casatorie. Macar asta stii ca te potrivesti cu partenerul

| OnuOnulică a răspuns:

Merita respect dar pacat ca sunt din ce in ce mai putien fete de genul acesta.
Eu tin sa cred ca nu mai exista astfel de fete.

| anonimg a răspuns:

Ce-a mai buna parere. Numai relatiile de felul acesta pot fi binecuvantate de Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera eu le credeam fraiere de fapt nu fraiere imi erau intr-un fel antipatice da rcand ma gandesc ca voi sfarsii la fel e doar okaylaughing))

Răspuns utilizator avertizat
| AndreyBorona a răspuns:

Straniu (e ceva necurat la mijloc, iti zic eu...), Satana!

| Diana_Diana_Þ_1992 a răspuns:

O părere bună.

| Adiţ_Adrian_2001 a răspuns:

O parere buna!

| e982z a răspuns:

Nicio parere, e treaba lor.Dar daca te referi strict sexual, ca asa pare pusa intrebarea, poate aduce si neplaceri, nu numai bucuria de a scoate cearsaful insangerat in gard.laughing. poate nu se potrivesc in pat, poate o are mica, poate o are prea mare si doare prea tare, poate transpira si miroase urat, poate nu da limbi si ea vrea, poate da si ea nu vrea..etc si etc, asa ca e doar minunat ca fatuca sa fie casta