| andeea6655 a întrebat:

nu stiu ce sa fac...am o relatie de 5 luni cu prietenul meu si parintii mei nu sunt de acord pentru ca spun ca este prea mare de varsta pentru mine si chestii din astea. mi-au spus ca ma lasa sa vorbesc cu el pana la examen si apoi lucrurile o sa se schimbe...ma sperie.relatia noastra merge extrem de bine si ne iubim enorm.nu vreau sa il pierd pentru ca il iubesc mult.nu stiu ce sa mai fac.sunt deprimata. ajutati-ma, va rog.
astept sfaturi.va multumesc mult...

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia tu frumos examenul si,pe urma explica-le ca daca nu era el,nu l-ai fi luat!
Fa-i sa inteleaga ca relatia voastra e cea care iti insufla puterea sa mergi mai departe, ca nu e o piedica ci un sprijin, si cred ca vor intelege!
Mult noroc!