| Mainculestu a întrebat:

Buna TPU.Nu stiu ce sa fac...fostul meu iubit s-a despartit de mine pentru ca,, nu sunt persoana potrivita pentru el" si toti imi spun ca el inca ma mai iubesti si chiar si el mi-a lasat multe mesaje...dar nu stiu daca sa mai am incredere in el sau nu.Promit ca dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Vezi ce simti tu! Apoi du-te si rezolva cu el problema! happy

1 răspuns:
| ANCUTICA277 a răspuns:

Mhh... nu stiu ce sa zicc... mai bine intreaba-l ca sa poti fii sigura dca te mai place sau nu apoii indiferent de raspunsull datt urmeazati inima ♥ ea te va calauzii pe drumull bun ♥