| EuNuMint a întrebat:

Buna TPU.
Nu stiu ce sa mai fac cu prietenul meu.
Adica, intr-un timp era totul okei ne intelegeam super. dar nu stiu ce la apucat si i-a spus prietenei mele ca vrea sa ne despartim. am vorbit si cu el si mi-a zis ca, crede ca ne-am departat.si cred ca totusi este vorba de o alta fata la mijloc.straight face
Acum ne-am mai impacat, ca tot el a venit la mine... insa nu mai e ca inainte. adica eu cand ma duc la el nu prea ma baga in seama mai mult vorbeste cu ceilalti... acum 3 seri eram afara cu mai multi prieteni printre care si el. la sfarsit cand trebuia sa plec, nici pa nu mi-a zis, iar prietena mea i-a facut semn sa se duca la mine dar el a facut ceva in genul " oh go on ". ce pot sa mai cred? sincer tin mult la el si vreau sa fie ca inainte sad.
Funda sad :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-l in *** masii de prost ce e. Nu meriti sa ai unul ca el. Ti la el, iti place de el, dar degeaba ca nu merita. Asculta-ma bine ce iti zic!
Daca tu o sa continui sa fi cu el, atunci contacteaza-ma cand o sa va despartiti iar, da-mi un mesaj pe site-ul asta cand o sa se intample. Va mai dau maxim 3 saptamani.

Stiu ca nu iti place ce spun, dar adevarul doare, si il vezi numai atunci cand vrei sa il vezi.

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Spune-i in fata ca il iubesti, si ca il doresti inapoi. nu stii ce pas gresit ai facut dar regreti faptul ca el nu mai e la fel. vorbeste in particular cu el si incearca sa-l saruti si spune-i ca te dranjeaza faptul ca te ignora si te face sa suferi.si draga spune-i direct daca e vreo fata sau alt motiv serios daca vrea sa se desparta de tine nu mai simte nimic, sa iti spuna direct, pentru ca faptele care ti le face aduc mult mai multa suferinta si nu stii ce sa faci, te ametesc!

| Lala00 a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema nu stiu cred ca mai bine dicutati unele chestii pe care pana acum nu leati discutat. cred ca ar trebui sa il pui la incercare mai intai sa vezi adica te-a lasat si apoi te vrea iar asta inseamna ca e nehotarat candestete logic si vezi daca nu cuva e vb si de o alta fata ...succes dar daca rezultatul va fi negativ gandeste-te ca u vei avea cel mai mult de suferit in asta dar daca va fi pozitiv te felicit si o relatie lunga in continuare

| Bogdanelz a răspuns:

Zii ca il iubesti cu adevarat.(iubeste da iubeste cu grija)

| lady_9994 a răspuns:

Mai eu cred ca el are o problema stai de vb cu el ca poate tu esti scaparea lui