| irinaaa1998 a întrebat:

Sa incep cu inceputul..am o prietena, vara trecuta am foat certate din cauza unui baiat...eu am fost prima cu el, dupa a fost cu el vreo 2 luni si m-am impacat iar cu el.El a intrat la liceu si e dupa amiaza si eu sunt dimineata, sunt a opta si nu avem cand sa ne intalnim de aceea am hotarat sa ne despartim.Acum prietenei mele ii place de alt baiat...si din cauza acestui baiat am fost certate, nu stiu cum dar si mie imi place de el...am vorbit mult cu baiatu asta si intr-o zi, ne-am certat pentru ca voia sa il bata pe fostu...si l-am injurat, la nervi.Pana acum eram prietena cu el ..ieri m-am intalnit pe strada cu el si cu un prieten, ..si ma tinea de mana si nu m-a lasat sa plec acasa ca sa stau cu el in parc...eu o faceam pe "proasta" ca nu vreau...dar pe cine pacalesc? ...il iubesc..asa si m-a tinut de mana,m-a muscat de gat si de buza de mai multe ori...el fumeaza, are 15 ani si e la liceu..si mi-a dat fum din gura lui, mi-a spus sa ii dau guma din gura mea si la sfarsit ne-am sarutat...mult chiar, si nu stiu ce sa cred..ma place sau nu? I-am zis ca cred ca a facut vreun pariu si el a spus ca sunt proasta ca multor fete le place de el.M-a bagat in seama pe facebook si m-a intrebat daca mi-a placut in parc si ce o sa ii spun prietenei mele cand vede muscatura.Ea stie ca am fost cu el in parc pentru ca prietenul lui a sunat-o si i-a spus ca ma musca de buza.
.1. Ma place sau nu?
2. Nu inteleg..sunt sau nu cu el?
3. Credeti ca ar trebui sa ii spun prietenei mele? Daca da...ce ar trebui sa ii spun?
Dau funda! ♥♥♥

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

1. Evident ca nu
2. Si da si nu
3. Ca esti naiva si iti place sa suferi. Tot ce poti sa faci la momentul asta este sa crezi tot ce ti se spune ca mai tarziu sa iti dai seama cine minte si de ce. Doar nu o sa incepi acum sa realizezi ca esti prea mica pentru astea si o sa pui botu pe carte, sa nu te impinga dracu sa faci asta. Mai bine ii spui prietenei tale ca iti plac toti baietii care ii plac si ei si sa se impace cu idea asta.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Da, dar nu pentru ce visezi tu, ci doar ca obiect sexual;
2. Când ești cu el, da. Pe urmă, după ce mergi acasă sau la școală - nu.
3. Cum vrei. Dacă-i zici, spune-i că a pus unu' mâna pe tine și ție îți place.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ceee? Fum, tigari, 15 ani? Generatie de copii batuti in cap! Ce urmeaza sa faci tu, o fata asa inteligenta, cu el? Cumva sex? Cauta unul sa te invete ceva de bine!