| RadXx a întrebat:

Buna TPU nu stiu cu ce sa ancep an aceasta seara cu ce cuvinte dar voi incerca sa ma straduiesc la cat de trist sunt si confuz.Eu nu stiu daca imi voi gasi vreodata perechea ideala adica sa am o relatie cu o fata, mereu sper asta dar cred ca totul este in zadar degeaba sper sa imi pot gasi jumatatea in fiecare zi cand merg la tenis ai vad pe toti an drum si copii mici si mari cu prietene ma simt de parca nu as avea cu cine sa vorbesc cui sa ai spun tot ce simt pentru el totul cred ca nu imi voi gasi jumatatea niciodata sad si nu glumesc nu stiu daca trag concluzii pripite dar eu nu cred ca voi putea sa imi gasesc o prietena, poate ca uniilor dintre voi vi se pare prea ...stupida dragostea dar ea este cea mai frumoasa din univers iar cei care nu isi dau seama anca anseamna ca nu au suflet an ei. Uneori voi nu simtiti nevoia de a va descarca pe acest site an legatura cu dragostea?happy dar eu unul nu cred ca imi voi gasi prietena nicaieri iar cei care cred ca sunt disperat la asta nu nu sunt! dar ma simt prost cand ai vad pe ceilalti cu prietenele vorbind depanand amintiri.

Răspuns Câştigător
| ochiverzi91 a răspuns:

Daca iti cauti jumatatea sigur nu o vei gasi, ai rabdare, te va gasi ea pe tine happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Jumatatea nu o gasesti cand vrei, totdeauna se intampla cand nu te astepti...nu fi disperat ce i a tau e pus deoparte

| Haose_5094 a răspuns:

Dupa cum vorbesti stiu eu raspunsu, esti gay. Fundita?

| Erris a răspuns:

Buna ko98, am citit ce ai scris mai sus si as vrea sa-ti spun ca si eu eram foarte confuz la varsta de 14 ani (am vazut numele tau cu 98).
Vei vedea ca,peste cativa ani nu a sa mai fii asa de singuratic. poate si cateva zile sau luni, nu te descurajez.
Nu-ti fa griji in privinta acestui lucru pentru ca fiecare persoana isi gaseste jumatatea... unul mai repede altul mai greu.
Incearca si tu sa flirtezi cu cateva fete si sa le faci sa se simta bine, vei vedea ca acest lucru va da roade.
Bafta multa!

| kmelyaa a răspuns:

Buna damii si mie id tautongue Daca vrei :*

| RadXx explică (pentru kmelyaa):

Til dau la pv stau pe invizibil mai mereu

| kmelyaa a răspuns (pentru RadXx):

Nu prea stiu sa umblu pe TPU baga-ma tu in lista fetytza_rasfatata26