| Gaby379079 a întrebat:

nu stiu daca o sa ma credeți handicapt dar nu sunt. Mi s-a întâmplat ceva foarte ciudat ieri în 16. Un prieten mi-a spus că a cunoscut o fata pe wapp, iar eu i-am spus sa-mi dea și mie numărul ei, am vorbit un pic cu ea și cam după 1h am simțit că m-am îndrăgostit de o persoană care este la distanță de 7h de mers cu mașina de mine. Ok, prietenii am putea rămâne dar e imposibil să fim împreună. Voi cum ați uita-o? Chiar nu pot să mi-o scot din cap, am simțit din prima ca are ceva special dar eu am vrut doar să văd cine e această tipa, nu credeam că o sa ma îndrăgostesc de ea? Ce as putea face? Sa rămân prieten cu ea dar m-as putea îndrăgosti si mai tare sau s-o uit, dar cum, ca si acum ma gândesc la ea la 3dimineata, sfaturi ceva, sfatul care cred eu că este cel mai bun si nu dat aiurea va primii funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar este iubire ceea ce simti, merita sa faci aceste compromisuri de a te vedea cu ea, dar nu mai in cazul in care si ea are sentimente la fel de profunde ca si ale tale!

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vorbeste in continuare cu ea, incearca sa o cunosti mai bine.
Sa speram ca vei descoperi lucruri nasoale, si iti va trece.
Bafta!

| doctorandus a răspuns:

Poate ea e de fapt un barbat de 50 de ani din Nigeria.

| Striker14 a răspuns:

Prietene, ramai prieten cu fata si cauta-ti iubita in zona ta mai bine. O scoti din cap cand ai altceva cu care sa-ti ocupi mintea

Răspuns utilizator avertizat
| CoconutBaby a răspuns:

Doar aveti o relatie la distanta si poate intr-o zi o sa va intalniti in persoana

| Gaby379079 explică:

Serios dude? Răspunzi pentru răspunsuri, am vorbit cu ea la telefon, e fata.