| Alex_Kool_1998 a întrebat:

Nu am sa ma lungesc prea mult.Am cunoscut o fata,mie mi-a placut,am facut rost de numarul ei,am vorbit,totul a mers bine,intr-o seara mi-a spus ca s-a indragostit de mine si eu la randul meu m-am indragostit de ea dar faza e ca fata e super timida si faza e ca am vorbit acum cateva ore cu ea prin mesaje si a zis sa iau o hotarare, eu i-am spus ca vreau sa fiu cu ea dar nu de depinde doar de mine.Nu mi-a mai dat nici nu mesaj de atunci si asta inseamna ca e gata.Ne-am sarutat si chestii dar cateodata se comporta cu mine la fel ca, cu un bun prieten. Nu stiu ce sa fac pentru ca ma gandesc doar la ea si de vreo 2 zile de suparare si nervi am dat cu pumnul in perete pana nu l-am mai simtit. Vreau un:daca sa vorbesc cu ea sau sa uit, si cum sa o uit cat mai repede. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ea ti-a dat OK. ca puteti fi impreuna, inseamna ca puteti sa va vedeti mai des si sa aveti o relatie frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie foarte timida sa-ti spuna ca s-a indragostit de tine, cand nici erati impreuna si sa te si sarute.

| ViatacuLouie a răspuns:

Nu ti-a mai dat un mesaj de acum cateva ore, poate e la meditatii for *** sake sau doarme, stii tu, chestii de-astea...

| Benito2014 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-mi dai nr de telefon ( al ei ). Ma descurc eu cu ea!

| romarios70 a răspuns:

Se joaca cu tine.