| andenda a întrebat:

nu vreau sa par disperata dar chiar nu mai stiu ce sa fac sincer. imi place un tip din liceu am vb cu el de cateva ori pe mess dar vreau sa incepem sa vorbim zilnic, vreau sa ma apropii mai mult de el. mi se pare ciudat sa-i spun sa iesim.
fetelor voi ce faceti cand va place un baiat? si baieti daca o fata va place ce credeti ca ar trebui sa faca? sa va spuna sau sa va arate sau sa va lase in pace?

Răspuns Câştigător
| Casamoarabaietili a răspuns:

Buna big grin Eu cred ca ar fi bine daca te-ai baga in discutie cu el big grin Adica..nu astepta sa iti dea doar el mesaj big grin Cred ca asa ar fi mai bine, si i-ai da de gandit ca si tu vrei sa vorbesti cu elwinking Mie daca imi place de un baiat, mai intai ma asigur ca avem o legatura buna, adica : vorbim des, stim cateva despre anumita persoana, facem glume, iar dupa ar trebui sa faci urmatorul pas..cu toate ca eu nu pot sa fac asa ceva big grin Dar mereu i-am facut pe ei sa imi spuna big grin Sper ca te-am ajutatwinking Bafta! Fundita? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intalneste-l fortat, pune-ti niste ochelari si da peste el, apoi ia-l in brate...

| Nelamuritul a răspuns:

Ma bagate tot mai mult in vorba cu el si dupa ceva timp zi ca simnti ceva pentru el si cinestiesmug.

| IuliiMD a răspuns:

Eu zic ca nu ai ce perde daca ii spui inearca sigur vei reusi.Iti tin pumnii.

| Omniscient27 a răspuns:

Buna, sa arate e cel mai bine. Daca si lui ii place de tine o sa-ti spuna. Daca nu i-ti spune i-l lasi in pace. Daca ii spui direct si lui nu ii place de tine poti fii intro situatie penibila big grin

| Constantin1 a răspuns:

Tu decizi ce faci!