| AndreyBM a întrebat:

Buna TPU numele meu este andrey am 23 de ani si am sa va scriu pe scurt povestea mea acum vreo 7 luni am cunoscut o fata ceva mai mare decat mine ea este maritata in fine asta nu conteaza am iesit vreo 2-3 seri amandoi si asa am ajuns sa tinem unul la altul sa fim de nedespartit a fost prima femeie din viata mea insa acum 2 luni am plecat cu ea undeva in Grecia sa ne cautam de lucru ea a gasit eu nu si am fost nevoit sa ma intorc acasa, ea si-a gasit de lucru la un bar acolo patronul fiind roman de aceiasi varsta cu ea eu m-am intors acasa mi-am gasit de munca in Romania ea a stat vreo 3 saptamani apoi a plecat iar dar se racise fata de mine simteam asta apoi am aflat ca are o relatie cu patronul de acolo de atunci pleaca frecvent adica din 2 in 2 saptamani la el sta acolo cate o saptamana doua vine acasa eu am intrebat-o de ce nu mai e asa ca inainte si mi-a zis ca eu am fost o aventura pentru ea si ca trebuie sa ma uite dar mi-a mai zis ca ma iubeste. dati-mi un sfat ce ar fi de facut.o iubesc la nebunie

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Dupa cum a zis si ea, a fost o aventura, din pacate nu prea poti face multe. Nar fi trebuit sa te implici in astfel de relatii cand stii ca ea e maritata.

| numedeutilizator a răspuns:

Ar trebui sa o uiti. e maritata, acum e cu ala din Grecia, deci iti dai seama ce fel de femeie e? nu e bine sa suferi pentru asa o femeie! acum e cu ala din Grecia doar pentru ca are bani si siiigur si el e tot o aventura. bafta sa treci peste asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E maritata si uite cat de prapadita e.
Trebuie sa deschizi ochii si sa vezi realitatea. Stii cum se zice ''dragostea e oarba'', dar trebuie sa vezi dincolo de sentimente.
Nu te merita. Esti mult prea bun pentru ea. Tot ce si-a dorit de la tine a fost o simpla aventura, nimic mai mult.
Chiar si ea ti-a spus asta. Cel mai bine e sa nu mai pastrezi legatura cu ea, si treptat, oricat de greu iti va fi, o vei uita.
Depinde doar de tine si raspunde-ti la intrebarea: ''imi doresc, oare, o astfel de femeie langa mine?''

Răspuns utilizator avertizat
| Amadeus1202 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa inveti ce sunt alea semne de punctuatie. In al doilea rand ar fi trebuit sa stii mai bine decat sa te incurci cu o femeie maritata.