| fataroz a întrebat:

La cate luni sau saptamani se intorc motanii acasa daca au plecat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate veni acasa si dupa un an nu o luna, stiu caz real

5 răspunsuri:
| MysticWayz a răspuns:

Pai acum depinde si daca a plecat de mult timp...ca daca a plecat de mult timp cine stie poate a patit ceva rau ( nici nu vreau sa ma gandesc ), dar daca s-a dus sa isi caute o prietena ca sa zic asa cam dupa cateva zile maxim o saptamana, cel putin la mine s-a intors happy

Răspuns utilizator avertizat
| dannys a răspuns:

Al meu a stat 2 luni plecat si s-a intors saptamana asta si a venit slab si a murit ieri.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

De obicei motanii pleaca de acasa cand simt ca mor, pisicile nu mor in casa/curtea lor.

| SunShine_3102 a răspuns:

Si al meu a plecat de vreo 2 luni si cred ca a murit happy