| 12789 a întrebat:

o intrebare pentru baieti, daca eu ca fata vorbesc cu un tip, dar nu ies cu el pentru ca el inca nu m-a invitat sa iesim undeva doar noi doi, ies cu alti baietii din gasca, prieteni, colegi, el poate fi deranjat de lucrul asta? sau ce parere isi poate face? dau FUNDA

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca te deranja iti spunea, sau te invita in oras. Ai putea sa ii bati apropo cum ca ai vrea sa iesiti.

| Dariusuu a răspuns:

Nuu, categoric nu.

Nu ar avea de ce să-l deranjeze, nici dacă aţi fii ieşit în oraş amândoi.

Stai liniştită draga mea.

| grab a răspuns:

Nu conteaza ce il deranjeaza pe el atata timp cat nu te-a onorat cu o invitatie personala in oras. deocamdata voi sunteti copii si va jucati. cand o sa va maturizati, da, atunci se pun si probleme de acest tip.

| Mirke a răspuns:

Draga 12789, pe mine m-ar deranja sa ies cu gasca ta daca as vrea sa fiu doar cu tine, dar daca el nu da semne si nu te invita inseamna ca se simte bine cu grupul tau, cum se manifesta? de ce nu-l intrebi, inventeaza si tu o scuza sa iesi doar cu el si vezi care e treaba.