| JohnBmR a întrebat:

Salut!
Vreau sa va cer o parere.
Eu si cel mai bun prieten al meu. (15 ani avem amandoi) placem 2 fete.
Suntem colegi cu ele, le stim destul de bine, dar nu le-am invitat niciodata in oras//undeva.
Am vrea sa le invitam la cinema.
Sa iesim toti 4 practic.
Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Vezi si ce relatie au ele. Fetele sunt foarte rele, daca nu se plac una pe alta, o sa iasa urat laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că e ok.

| isemilia a răspuns:

Ar fi foarte fain, in principiu. Daca ele se inteleg bine, atunci e perfect. Daca stiti ca nu sunt in relatii tocmai bune, atunci mai bine nu faceti asta.